Podpořte nás

Naši práci můžete podpořit několika způsoby:

  • Vypnout Adblocker, pokud jej používáteZde je návod jak vypnout Adblock, který blokuje reklamy. Příjmy z reklam jsou náš jediný zisk, tudíž vypnutím Adblockeru se nám navýší zisky a můžeme platit web a odměňovat členy/-ky našeho týmu.
  • Přispět finančně – Jakýmkoliv darům se samozřejmě nebráníme, podpořit nás můžete
    Ukázka tabulky, kde můžete přispět finančně redaktorkám/-rům.

    finančně vždy na stránce s článkem, kde se vám vpravo zobrazí tabulka ve které se nachází tlačítko „Donate“, přes které můžete finančně přispět. Přispět lze pomocí kreditní karty nebo elektronické peněženky PayPal. Takto vypadá zmiňovaná tabulka. Pokud nepreferujete ani jednu z těchto možností a chtěli byste nás podpořit tak nás kontaktujte.

  • Pravidelnou návštěvou našeho webu – Velká podpora se nachází i v počtu čtenářů, kterých si neskutečně vážíme. Každá návštěva našeho webu nás hřeje u srdce, takže budeme rádi, když budete náš web pravidelně navštěvovat a číst si námi připravované články, kvízy a další tvorbu. 😉
  • Vložením našich reklamních bannerů na vaši stránku – Tento typ podpoření se týká spíše pro zkušenější návštěvníky, protože k tomuto typu podpoření budete potřebovat webovou stránku. Budeme rádi, když na své webové stránky vložíte naše reklamní bannery a tím nás velmi podpoříte. Kódy a ukázky bannerů naleznete níže.

 Připravujeme další kódy a ukázky bannerů, které budou brzo k dispozici.

Žlutý horizontální banner – 728×90
Neobyčejný-Svět.cz - Web věnující se spoustě tématům okolo světa - historie, věda a technologie, záhady, příroda.
Kód: <a title="Pojďte se k nám připojit na procházku v neobyjčeném světě plném neobyčejných zajímavostí!" href="http://neobycejny-svet.cz" target="_blank" rel="noopener"><img src="http://neobycejny-svet.cz/wp-content/uploads/2018/01/zlutybannerhorizontalni.png" alt="Neobyčejný-Svět.cz - Web věnující se spoustě tématům okolo světa - historie, věda a technologie, záhady, příroda." /></a>

 

Nenašli jste ideální banner pro vaše stránky? Kontaktujte nás, vyrobíme vám jej podle vašich požadavků.

Jakéhokoliv podpoření i toho, které jsme nezmínili si nesmírně vážíme! 🙂