Nejnáročnější zaměstání, která jsou však velice dobře placena

Zdroj: YouTube

Sen většiny z nás je najít si takovou práci, která nás bude bavit a zároveň díky ní budeme finančně zabezpečeni na celý zbytek života. Často je ale cesta k tomuto vysněnému zaměstnání dlouhá a složitá. V tomto článku vám ukážeme kariéry, které těmto lidem asi nikdo z nás nebude závidět. Placené jsou sice dobře, ale stojí to opravdu za to?

1. Čistič odpadních vod

Pro tuto práci musíte mít velice silný žaludek. Probouzet se každé ráno s tím, že budete celý den uklízet odpady z lidských těl, asi není ten nejpříjemnější pocit, jenž můžete zažít. Ovšem většina pracovníků si na tuto práci časem prý zvykne a začne jim připadat normální.

2. Sběrač nebezpečného materiálu

Zdroj: TopTention

Musíte se doslova potápět do neznámého odpadu. Nikdy nevíte, jaký “poklad“ naleznete, proto je nutné nosit ochranný oblek.

3. Profesionální čichač

Tento člověk má za úkol čichat k různým předmětům nebo lidem a následně jejich vůni ohodnotit na stupnici od jedné do deseti. Existuje spoustu úžasných vůní, ale pot z intimních partií, špinavá chodidla nebo dech osoby, která si už nějakou dobu nečistila svůj chrup, mezi ně rozhodně nepatří.

4. Sběrač moči

Zdroj: InfotainWorld

Ano, i taková práce existuje, není to pouze vymyšlený fakt z Hollywoodských filmů. Liší se však podle druhu moči, který mají zaměstnanci za úkol získávat. Pohybuje se od obyčejných domácích mazlíčků až po divoká zvířata, jako je například jelen.

5. Uklízeč místa činu

Pokud se alespoň trochu zajímáte o kriminální případy, nebo jste snad jen zahlédli v televizi jeden díl kriminálky Miami, víte, že místo, kde byla oběť zabita, musí někdo uklidit. Mají za úkol vyčistit plochu od krve, různých tělesných tekutin a celkově všech infekčních materiálů.

6. Čistič přenosných toalet

Zdroj: Klen

Pokud jste někdy byli na nějaké větší akci, jako je například hudební festival, dokážete si určitě představit, jak můžou vypadat po takové noci kadibudky. Někdo je ovšem uklidit musí a můžeme za to být vděčni právě lidem, kteří už si na tuto práci zvykli a skoro nic je nepřekvapí.

7. Statistik “prdů“

Věděli jste, že člověk vypustí lidské plyny průměrně 13,6x denně? Ačkoli se to může zdát komické, díky lidem, kteří se tomuto věnují, víme o tomto jevu spoustu dalších zajímavých informací.

8. Balzamovač mrtvol

Zdroj: Pinterest

I po smrti se musí o těla mrtvých někdo postarat. Tito lidé mají za úkol tělo umýt, vydezinfikovat a vpravit do něj nejrůznější chemikálie. A bizarním faktem je také to, že jejich náplní práce je kontrolovat, zda je člověk opravdu mrtvý…

A čím se v životě chcete živit vy?

Sdílejte článek
Dívka zajímající se o konspirační teorie, přírodu, historické události a vše kolem vesmíru. Ve volném čase ráda kreslí, poslouchá hudbu, píše příběhy a fotí.
[fbcomments]