NASA objevila civilizaci na Marsu

Zdroj: National Geographic Channel

Včera, 31. března NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku) po letech zkoumání rudé planety oznámila, že mají dostatek důkazů k potvrzení toho, že na Marsu opravdu žije zatím nám neznámá civilizace.

Ačkoli se to zdá neuvěřitelné, je to opravdu tak. Zařízení s názvem Rover Spirit zachytilo v roce 2015 několik fotek dokazujících existenci jiné rasy na Marsu. Ze stránek NASA uniklo jen pár z nich, ty více detailní a zlomové má NASA prý v plánu zveřejnit až za několik měsíců, přesné datum se zatím neví. I přesto ale prozradila, že už se tuto civilizaci pokusila kontaktovat, ale zdá se, že oproti nám není příliš vyspělá, takže není pravděpodobné, zda se dočkáme odpovědi.
Hodně lidí je v tomto ohledu skeptických a myslí si, že jde o falšované fotky nebo jen vtípek ze strany NASA. Názor na tyhle fotky si musí udělat každý sám, ale pokud je to pravda, je to obrovský objev a další krok v celé naší existenci.

Neznámý živočich na Marsu Zdroj: Pinterest
Objekt nápadně se podobající hlavě sochy Zdroj: Pinterest
Mimozemšťan, člověk, socha nebo oční klam? Zdroj: Pinterest
Sedící postava na Marsu Zdroj: Pinterest

Bohužel je tento článek pouze apríl z naší strany, pokud jste mu ale opravdu věřili, nezoufejte. Zde si můžete přečíst o vozítku Rover Spirit, které opravdu v roce 2007 zachytilo podezřelé snímky na povrchu Marsu, jenž jsou v dokumentu přiloženy také.

Sdílejte článek
Dívka zajímající se o konspirační teorie, přírodu, historické události a vše kolem vesmíru. Ve volném čase ráda kreslí, poslouchá hudbu, píše příběhy a fotí.
[fbcomments]